• 2018/2019

• Zjazd szkolnych kół Caritas

17-18 maja 2019 roku

Bal walentynkowy w Łężeczkach

Świetnie się bawiliśmy :)

Ś

Akcje charytatywne

W listopadzie braliąmy udział w akcjach Redemptoris Missio,

Opatrunki na ratunek, kup pan szczotkę,

podaj mydło, Szlachetna Paczka, Czyściutkie i Milutkie,

Boże Narodzenie dla domu dziecka w Chrzypsku.

Integracja i nauka przez zabawę w Szkole Specjalnej

Kremówki Papieskie - 14.10.2018

XVIII Dzień Papieski - "Promowanie ojcostwa"

XVII Dzień Papieski 2017

Zjazd szkolnych kół Caritas 17-18 maja 2019 roku Bal walentynkowy w Łężeczkach Świetnie się bawiliśmy :) Ś Akcje charytatywne W listopadzie braliąmy udział w akcjach Redemptoris Missio, Opatrunki na ratunek, kup pan szczotkę, podaj mydło, Szlachetna Paczka, Czyściutkie i Milutkie, Boże Narodzenie dla domu dziecka w Chrzypsku. Integracja i nauka przez zabawę w Szkole Specjalnej Kremówki Papieskie - 14.10.2018 XVIII Dzień Papieski - "Promowanie ojcostwa" Tegoroczny dochód przeznaczony będzie na dofinansowanie rehabilitacji czteroletniego Eryka, który uległ wypadkowi.

Dnia 8 października Szkolne Koło CARITAS w kruchcie kościelnym sprzedawało kremówki. Wszystkie zostały wyprzedane do końca mszy na 11:30 :)

• Urodziny Pani Reni :)

• Sprzedaż rogali w szkole 13 listopada

• Jasełka - 21 Grudnia 2017

• Sprzedaż siana - 10 Grudnia 2017

• Przygotowanie Marzanny - Wiosna 2018

• Wizyta Gwiazdora w przedszkolu :)

• Fabryka bombek

• 10 grudnia 2016 roku 21 osób z naszego koła świetnie bawiło się w fabryce bombek w Gnieźnie.

• XVI Dzień Papieski 2016

• Od mszy wieczornej 10 października nasze Szkolne Koło Caritas sprzedawało kremówki papieskie, z okazji zbliżającego się Dnia Papieskiego. Członkowie SKC zostali podzieleni na grupy po 3-5 osób oraz przydzieleni do sprzedaży po poszczególnych mszach św. Sprzedaliśmy 900 szt.

• 12 października - Dzień Papieski

• W niedzielę 12 paź​dziernika sprzedaliśmy 900 sztuk Kremówek Papieskich. Jest to rekordowa liczba, w porównaniu z ubiegłymi latami.

• Wizyta biskupa Fortuniaka

• 27 października w naszej szkole gościliśmy biskupa Zdzisława Fortuniaka.