• Zjazd szkolnych kół Caritas

• Wyjazd na warsztaty czekoladowe

• 1 grudnia 2018r. wybraliśmy się na wycieczkę

do Poznania. Byliśmy na warsztatach czekoladowych,

gdzie zrobiliśmy własną czekoladę!

• Wyjazd do kina - Grudzień 2017

• Łężeczki 2017

• Lednica 2017

• Wyjazd na XX Spotkanie Młodych Lednica 2000

• 4 czerwca 2016r. wybraliśmy się na Pola Lednickie.

• Wyjazdy do Łężeczek

• Od kwietnia 2016r. wraz z opiekunem naszego SKC jeździmy na wolontariat do Domu Pomocy Społecznej w Łężeczkach. Tam spędzamy czas z podopiecznymi- gramy w karty, warcaby, wykonujemy prace plastyczne, wychodzimy wspólnie na spacery, śpiewamy, opowiadamy historie czy też recytujemy wiersze. Jesteśmy w pełni zadowoleni, że możemy pomagać starszym ludziom, daje nam to wiele satysfakcji i sprawia radość. Prócz tego, uczymy się jak być dobrymi ludźmi i szanować wszystko co posiadamy.

• Czuwanie

• W piątek o godzinie 2100 rozpoczęło się czuwanie nocne w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Poznaniu. Podczas czuwania odbył się koncert zespołu Propaganda Dei i po nim o godzinie 000 była msza święta w obecności biskupa. Po mszy do godziny 500 trwała 2. część czuwania.

• Wakacje

• W wakacje nasi koledzy uczestniczyli w obozie organizowanym przez księdza Tomasza Rena:

14 lipca 2014 roku o godzinie 430 wyjechaliśmy z Poznania w kierunku Lipnicy Wielkiej. Znajduje się tam ośrodek Poznańskiego CARITAS.

Po drodze zwiedziliśmy zespół nazistowskich obozów koncentracyjnych - Konzentrationslager Auschwitz.

W czasie wyjazdu weszliśmy na Gubałówkę i próbowaliśmy na Babią Górę. Byliśmy w termie w Białce, a także zwiedziliśmy Zakopane. W drodze powrotnej byliśmy na Jasnej Górze w Częstochowie. Poznaliśmy nowych znajomych i zobaczyliśmy nieznane dotąd dla nas tereny.

Błażej, Filip i Patryk