• Wydarzenia - Poczty

• 83. ROCZNICA NAPAŚCI ZSRR NA POLSKĘ

Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie naszej szkoły  wzięli udział  w uroczystościach związanych z obchodami

83. rocznicy napaści ZSRR na Polskę i Dnia Sybiraka,  które w tym roku odbyły się w piątek 16 września.

Po południu w Kościele Parafialnym p.w. Niepokalanego Serca Maryi w Międzychodzie  odbyła się Msza Święta w intencji ofiar sowieckiej agresji na Polskę w 1939 roku.

Następnie odbyło się spotkanie przed Tablicą Pamięci i Wdzięczności Sybiraków, złożenie kwiatów i zapalenie zniczy pod tablicą. Okolicznościowe przemówienie wygłosił burmistrz gminy Międzychód – Krzysztof Wolny.

83. ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ

1 września 2022 r.  uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w obchodach rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, które rozpoczęły się Mszą Świętą w Kościele pw. Niepokalanego Serca Maryi w Międzychodzie. Po mszy nastąpił przemarsz pod Pomnik Poległych za Ojczyznę w latach 1939-1956.

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

1 WRZEŚNIA  rozpoczęliśmy nowy rok szkolny.  Rano odbyła się Msza Święta a następnie uroczysty apel na boisku szkolnym