• SZKOLNE

• Serdecznie zapraszam uczniów do uczestnictwa w

Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej z cyklu

"Świat w oczach najmłodszych - PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA".

Warunki uczestnictwa:

- wiek do 9 lat

- format pracy: A3

- technika rysunkowa (kredki różnego rodzaju), malarska (farby);

- podpisane ołówkiem: imię, nazwisko,wiek, klasa;

-termin składania do 09 lutego 2024r. tylko w świetlicy szkolnej wraz ze zgodą opiekunów prawnych ( do pobrania ze strony internetowej szkoły lub w świetlicy).

Pytania, zapytania proszę kierować do mnie poprzez Librusa lub osobiście.

Serdecznie zapraszam   Marta Hładka-Szubert

Oświadczenie rodzica do pobrania poniżej

Zalacznik_nr_1_do_Regulaminu.docx

******

W ramach projektu z programu rządowego Polski Inkubator Rzemiosła Cech Rzemiosł Różnych Międzychodzko-Drezdenecki ogłasza konkurs dla dzieci przedszkolnych i uczniów  szkół podstawowych pt." Jakie znasz zawody?".

Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań artystycznych dzieci oraz poznawanie zawodów rzemieślniczych. Poznając różne zawody dzieci, zdobywają wiedzę o świecie społecznym, w którym żyją oraz uczą się szacunku dla pracy innych. Uzyskują informację o świecie techniki, w którym działają i którego są najmłodszymi twórcami.

Zadaniem konkursowym jest stworzenie prac plastycznych przedstawiających ludzi wykonujących różne zawody. Prace powinny odzwierciedlać wiedzę dzieci na temat przedstawianego przez nie zawodu.

Prace konkursowe  należy dostarczyć do biblioteki szkolnej do piątku 27 października2023 r.

Do pracy należy dołączyć wypełniony formularz zgłoszeniowy (załącznik nr 1 regulaminu), podpisaną klauzulę informacyjną (załącznik nr 2 regulaminu) oraz zgodę na nieodpłatną publikację pracy  (załącznik nr 3 regulaminu).

Regulamin wraz z dokumentami do wypełnienia dostępny poniżej do pobrania poniżej

Regulamin.docx

Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody.  Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

*******

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „ZWIADOWCY”

Biblioteka szkolna ogłasza czytelniczy konkurs plastyczny na ilustrację do serii książek „Zwiadowcy”. Seria dostępna jest w naszej bibliotece szkolnej.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas 4-8.

Komisja konkursowa wyłoni zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 4-5 i klasy 6-8.

Wymogi formalne pracy: format A4, technika dowolna (bez materiałów sypkich).

Podpisaną na odwrocie (imię, nazwisko, klasa) pracę konkursową należy dostarczyć do biblioteki szkolnej do 9 października (poniedziałek).

Na zwycięzców czekają nagrody i dyplomy. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pochwały za udział.

Zapraszam uczniów do udziału w konkursie…

Bibliotekarz

Justyna Brzezińska

VIII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

„Jesień w oczach dziecka”

Zapraszamy wszystkie dzieci  z naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie.

Ponieważ z jednej placówki może być wysłanych tylko 5 prac, powyższy konkurs odbędzie się w dwóch etapach.

I etap szkolny

-  prace składamy do 5.10.23r. w świetlicy szkolnej.

Komisja wyłoni laureatów dwóch kategoriach wiekowych kl. I\III i Kl. IV\VIII.

Uczestnicy otrzymają za udział pochwały, a laureaci dyplomy.

Prace laureatów, po decyzji komisji konkursowej, zostaną wysłane na konkurs ogólnopolski.

Warunki uczestnictwa:

- format tylko A4

- technika dowolna, bez materiałów sypkich

- prace podpisane ołówkiem, imię, nazwisko i klasa. z tyłu pracy.

M. Hładka Szubert

• miedzychod.sp2@wp.pl; Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej Szkoły /SP2_Miedzychod/SkrytkaESP