• Modułowe zestawy do nauki podstaw programowania BE CREO

• W ramach rządowego programu

„Laboratoria Przyszłości”

nasza szkoła została wyposażona w  modułowe zestawy do nauki podstaw programowania i mechatroniki BE CREO kit

składające się z rozbudowanej aplikacji w formule kursu i modułów elektronicznych, których działanie można zaprogramować.

Zestawy BE CREO kit integrują wiedzę i umiejętności z pogranicza wielu dyscyplin (nauki, techniki, inżynierii, matematyki i sztuki) oraz sprzyjają pracy w grupie. Korzystanie z zestawów umożliwia wspólne rozwiązywanie problemów świata realnego poprzez doświadczanie.

Uczniowie spędzą dziesiątki godzin na twórczej zabawie i eksperymentowaniu. Poznają podstawy programowania i elektroniki. Zdobędą szereg kompetencji kluczowych, niezbędnych dla ich przyszłości.

Ograniczać ich będzie ich tylko wyobraźnia!