• Wsparcie finansowe dla naszej szkoły

• Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła uzyskała wsparcie finansowe w ramach Priorytetu 3 “Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025” na zakup książek i elementów wyposażenia do biblioteki otrzymaliśmy 15 000 zł.

Do biblioteki zakupiono nowy komputer do obsługi czytelników oraz drukarkę laserową do wydruku kodów kreskowych książek. Koszt zakupu to 6 000 zł. Kwota 9 000 zł zostanie przeznaczona na zakup  książek.

Głównym celem Programu jest promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Służyć temu ma zakup nowości wydawniczych i uzupełnienie księgozbioru o nowe i czyste książki, po które chętnie będą sięgać czytelnicy, a także podejmowanie różnych działań pozwalających poznawać i popularyzować księgozbiór biblioteki szkolnej. Zachęcam wszystkich do włączenia się w działania biblioteki  związane z realizacją Programu.

• miedzychod.sp2@wp.pl; Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej Szkoły /SP2_Miedzychod/SkrytkaESP